Ostatnie starty przed Maratonem Warszawskim !!!

Miło jest nam donieść że w 3. Otwartych Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego w Biegach i NW jedną z głównych ról odegrał nasz klubowy Rumcajs, czyli Marcin, który z czasem 36:03 zajął 2 miejsce OPEN na dystansie 10 km (z małym ogonkiem). Jest to zdecydowanie dobry akcent przed przyszłotygodniowym Maratonem Warszawskim.

Agata z kolei, w swoim jubileuszowym 50 starcie zajęła 4 msc Open kobiet (1 w kategorii K40) w 7 Tarczyn Półmaratonie uzyskując w trudnych warunkach czas 1:42:08 !!!

W ostatnim czasie nie próżnował także Krysiek Kociszewski który startował w dwóch biegach na dystansie 10 km i w obu stawał na pudle w kat. M50
03.09 3 Sierpecka Dziesiątka, czas 41:46, Open: 33, M50: 3
17.09 Bieg przez Most, czas 41:58, Open: 50, M50: 2

W ostatnim 5 już Biegu Pucharu Maratonu Warszawskiego na dystansie 25 km 1 msc Open zajął Maciek z czasem 1:34:02, a Grzesiek z czasem 1:44:27 był 2gi w kat. M45.