Podsumowanie kolejnych startów :)

Trochę się u nas działo w ostatnich tygodniach   dlatego poniżej umieściliśmy małe podsumowanie naszych startów:

6 maja Krzysztof Kociszewski wystartował w 4 Nasielskim Biegu ze Świętym. Dystans 10km pokonał w 41:51 co dało mu 9 miejsce Open i 1 w Kat. M50+.

Podczas drugiego majowego weekendu startowało trzech naszych zawodników:

Marcin Wysocki wziął udział w V Biegu Europejskim – Polska Biega (5km) w Płocku gdzie z czasem 16:52 był 10 Open,

Mateusz Baran wygrał V Bieg Łosia (trail) na dystansie ponad 17 km w Dziekanowie Leśnym z czasem 1:02:19,

Krzysztof Kociszewski podczas 4tego Biegu na 10km w Głogowie Małopolskim, pomimo choroby pokonał dystans z czasem 43:45 co dało mu 3 miejsce w kategorii M50.

20 maja Maciej Łukasiewicz podczas drugiego biegu z cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego na dystansie 10km zajął drugie miejsce Open z czasem 36:13.

W ostatnią niedzielę natomiast Marcin Wysoo i Janusz Marciniak zmierzyli się z crossowa trasą V edycji Podkowiańskiej Dychy – Marcin z czasem 38:09 zajął 5 miejsce Open i 2 w kat. M30. Janusz z czasem 43:10 uplasował się na 3ciej pozycji w M50.

Niezniszczalny Krzysztof Kociszewski wziął udział w IV Biegu Wolności w Pruszkowie pokonując dystans 10km w 43:22 i wygrywając kategorię M50.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących i do zobaczenia na Biegu Ursynowa