Warszawiaky rozkręcają sezon biegowy :)

Drugi weekend kwietnia minął pod znakiem sukcesów naszych Zawodników, którzy wystartowali łącznie w czterech biegach.

Na początek podczas pierwszego w tym roku biegu cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego (5 km) rozgrywanego w popularnym Skaryszaku sprawdzili się Maciej oraz Grzegorz.
Maciek wygrał cały bieg z czasem 16:52 !!! (przy okazji 1 miejsce w Kat. M35), natomiast Grzesiek zajął 16 miejsce Open oraz 2gie w Kat. M45 z czasem 19:31.

Marcin Wysoo i Krzysztof Kociszewski postanowili wystartować w 2giej edycji Bieg Dziesiątka Babicka (10 km) rozgrywanej w podwarszawskich Starych Babicach:
Marcin – 37:18 (PB), Open: 21, Kat. M30: 10
Krzysiek – 42:03, Open: 78, Kat. M50: 5

W minioną niedzielę natomiast 3 naszych biegaczy postanowiło opuścić rodzinne miasto i kolejny raz spróbować swoich sił w zagranicznych maratonach.

Bartosz oraz Paweł wybrali się do Niemiec aby podbić Lipsk w Leipzig Marathon.

Bartek okazał się bezkonkurencyjny i wygrał z dużą przewagą z czasem 2:27:08 !!!

Paweł natomiast zajął bardzo dobre 6 miejsce Open oraz 4 w Kat. M30 z czasem 2:43:30.

Kamil Artyszuk z kolei wyruszył do Holandii gdzie zmierzył się z dystansem maratońskim podczas NN Marathon Rotterdam 2017:
Kamil – 2:39:06, Open: 91, Kat. M30: 52

Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących, a leczącym kontuzje życzymy szybkiego powrotu do zdrowia