Dziś był dobry dzień na bieganie

W tradycyjnym zimowym starcie w Wiązownie (lub Wiązownej), najpierw na 5 km startowała nasza jedynaczka Agata, uzyskując czas 21:15 co pozwoliło zająć pierwsze miejsce w K-40. Także na 5 km biegł Mateusz Baran, który z bardzo dobrym czasem 15:56 uplasował się na 16 (!) pozycji.
Półmaraton Wiązowski ukończył nasz debiutant Marcin, któremu klubowa koszulka dodała skrzydeł i urwał aż 5 minut z dotychczasowej życiówki finiszując z czasem 1:25:31. Na metę dobiegli też nasi Mastersi, czyli: Krzysiek Kociszewski 1:24:28, Roman Kozłowski 1:38:05 oraz Janusz Marciniak 1:42:25.
W Warszawie natomiast startowało dwóch Maćków, obaj w Biegu Wilczym Tropem ku pamięci Żołnierzy Wyklętych na 10km. Maciek Okrasa finiszował z czasem 39:25, natomiast Maciek Lucky sklasyfikowany był ostatecznie na miejscu trzecim z czasem 35:36.