Fantastyczna niedziela WARSZAWIAKÓW!!!

Sportowo to była fantastyczna niedziela dla WARSZAWIAKÓW.

Najpierw Kamil – tak jak Bonaparte – pokazał jak zwyciężać mamy, wygrywając z prawie minutową przewagą silnie obsadzony I Otwocki Bieg Uliczny. Potem siedmioosobowa drużyna WARSZAWIAKÓW rozpaliła asfaltowe alejki Skaryszaka, zwyciężając klasyfikację drużynową przed bardzo mocnymi ekipami Entre i 12Tri.

Sukces nie przyszedł łatwo! Ciężko pracowaliśmy na niego, każdy dał z siebie więcej niż mógł – padło pięć rekordów życiowych oraz pobity został rekord klubowy na 10 km. Dodatkową mobilizację potęgowała tragiczna wiadomość osobista, o której dowiedzieliśmy się tuż przed startem.

Liczyły się czasy pięciu najszybszych osób, wśród nich dwóch kobiet. Tym razem punktowali: Mateusz, który ustanowił nowy rekord klubowy, Lucky z nową życiówką, Maciek oraz nasze szybkie dziewczyny: Marta i Asia, które również pobiły swoje rekordy życiowe. Natomiast Przemek i Mariusz z nową życiówką przybiegli na metę tuż za Maćkiem.

Taka ambitna postawa i mobilizacja sprawiła, że przebiegliśmy w sumie 50 km uzyskując 80 sekundową przewagą nad drugą najlepszą drużyną, którą było Entre.


Indywidualnie również odnieśliśmy sukcesy: Asia była czwartą kobietą w klasyfikacji OPEN, Marta wygrała klasyfikację nastolatek, Mateusz i Maciek byli drudzy w swoich kategoriach wiekowych, a Lucky był trzeci.

Wielkie brawa dla całej drużyny WARSZAWIAKÓW oraz Kamila!

Od soboty mamy jednego kibica więcej w niebie.
Tomek, to zwycięstwo jest dla Ciebie!

Bez kategorii

Udane starty