DZIEWIĄTE ZWYCIĘSTWO BARTKA!!!

To był kolejny udany dla WARSZAWIAKÓW weekend biegowy.

Zdominował go Bartek, który wygrał dzisiejszy Bieg Truskawki pokonując takie asy, jak Marcin Kufel czy Słonik. Bartek, tak jak Leo MessiJ, jest w fantastycznej formie. Wygrana w Truskawiu była jego dziewiątym zwycięstwem w sezonie!!! Poza zwycięstwami cieszy też fakt, że Bartek zwyciężał ze świetnymi warszawskimi biegaczami: Tomkiem Lipcem, Rafałem Sieradzkim, Marcinem Kuflem oraz Słonikiem. Czas na wymagającej trasie, biegnącej po Kampinoskim Parku to 34:37.
Paweł startujący treningowo był szesnasty, a Piotrek w parze z Olą zajęli 15.miejsce.

Wielkie gratulacje Bartek!

Z Mińska Mazowieckiego, gdzie w XVI Mazowieckiej Piętnastce startowali Maciek, Przemek i Mariusz również nadeszły dobre wieści. Cała trójka ustanowiła nowe rekordy życiowe na 15km, a jeszcze na okrasę Mariusz zajął trzecie miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej M19J, a Maciek ustanowił nowy klubowy rekord na tym dystansie.